вашата кошничка

Отпечаток - помогне

Трговија на големо со облека за бебиња, деца и деца директно од производителот. Дознај повеќе

100 + Фабрики на една платформа.

Нема среден човек. Нема комисија. Фабрички цени.

Придружете се 1.000 продавачи на облека за деца и бебиња низ целиот свет. Секоја недела нови модели. Најголемиот пазар за облека за деца и бебиња од Турција.

Дома - Детска мода Турција

Зимска колекција 2023 година

Зимската колекција 2023 е тука!
Купете сега и искористете ги придобивките од тоа да станете први на вашиот пазар

Новороденче

100% органски памук

Дома - Детска мода Турција
Облека за момчеод $ 4Сега продавница
Дома - Детска мода Турција
Фенси фустаниод $ 11Сега продавница
Дома - Детска мода Турција
Облека за девојкиод $ 4Сега продавница
Дома - Детска мода Турција
Пушти видео

%30-Исклучено За сите производи,
За Ограничен Време!

Дури и пониски од фабричките цени.

Дома - Детска мода Турција

Производство на приватна етикета

Испратете ни го вашиот дизајн и ние ќе произведуваме.

Дома - Детска мода Турција

Плаќање на кредитна картичка

Сега можете да плаќате со вашата кредитна или дебитна картичка.

Дома - Детска мода Турција

Одлична служба за корисници

Тимот на KFT е подготвен да помогне. 7/24.

Дома - Детска мода Турција

Нови производи секој ден

Секој ден додаваме нови производи.

Најнови производи

ВОВЕДУВАЊЕ:

BIP: Процес на иницијализација на брендот

Услуга A-to-Z од KFT за луѓе кои сакаат да создадат сопствен бизнис за Kids & Baby Fashion.

Дома - Детска мода Турција

20+ години искуство

Знаеме како да создадеме успешни брендови.

Дома - Детска мода Турција

Единствена понуда од А-до-Ш

Ние обезбедуваме се што ви треба.

Дома - Детска мода Турција

Прилагодени на вашите потреби

Приспособливи и специјални услуги фокусирани на клиентите.

en English
X
Си заминуваш?
Не успеавте да го најдете тоа што го барате?
Дозволете ни да ви помогнеме да ги пронајдете моделите што можете да ги препродавате профитабилно. Ве молиме внесете го вашиот телефон:
Повикај ме те молам
Пишувајте на WhatsApp
Ексклузивна нова сезона
Кампања за вас!
ПОНУДАТА ЗАВРШУВА НАСКОРО
Ако се регистрирате и го завршите првото купување за 1 часа, ќе добиете %5 + 30$ попуст.
Добијте пристап сега! & Заштедете 50%
Личен тренер БЕСПЛАТНА исхрана Прилагодена апликација за вежбање
Добијте пристап сега!